Check upcoming courses
International Financial Accounting Course

 

  •  Przedmiot szkolenia

 Program szkolenia obejmuje najważniejsze zagadnienia nowoczesnej księgowości opartej o Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej i stanowi użyteczny pomost, łączący akademickie studia rachunkowości z praktycznymi wymogami dzisiejszego biznesu. Szkolenie dostępne w języku angielskim.

 

  • Cel szkolenia 

 Kurs z zakresu Międzynarodowej Księgowości został stworzony po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pracowników działów finansowych, którzy są odpowiedzialni za wprowadzanie bądź podnoszenie jakości procedur księgowych w przedsiębiorstwach do poziomu, wymaganego przez Międzynarodowe Standardy Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej   (ew. warunkującego ich zgodność z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej.)

 

  • Adresaci szkolenia 

  Adresatami kursu są firmy, które chciałyby kompleksowo i profesjonalnie zadbac o wyszkolenie swoich pracowników, dostarczając im dużej porcji wiedzy merytorycznej i praktycznej z zakresu podstaw księgowości, opartej na Międzynarodowych Standardach Rachunkowości.

 

  • Wykładowca 

 Dariusz Bargieł (FCCA)

  

  • Pełny program szkolenia "International Financial Accounting Course " poniżej:

 

Załącznik do pobrania: tutaj

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.