Check upcoming courses
Egzaminy i Opłaty CIMA

Certificate in Business Accounting - egzaminy

Egzaminy poziomu Certificate są przeprowadzane komputerowo na żądanie – można podchodzić do nich cały rok. Sylabus Certyfikatu składa się z czterech przedmiotów, każdy zakończony 2-godzinnym egzaminem. W celu uzyskania Certyfikatu należy zdać wszystkie egzaminy, niezależnie w jakiej kolejności. Do egzaminów można podejść w dowolnej kolejności i kombinacji, najdogodniejszej dla zdającego. Egzaminy są przeprowadzane w ciągu całego roku w ponad 5 000 centrach egzaminacyjnych na całym świecie.

Po zdaniu wszystkich czterech egzaminów uzyskuje się kwalifikację Certificate in Business Accounting. Następnie można podchodzić do kolejnych egzaminów CIMA Professional Qualification, rozpoczynając od poziomu operational.

Professional Qualification - egzaminy

CIMA Professional qualification składa się z dwóch rodzajów testów komputerowych:

/ 90 minutowych Objective Tests do każdego z trzech przedmiotów z poszczególnego poziomu – są przeprowadzane na żądanie w dowolnym momencie.

/ 3-godzinny Case Study na zakończenie każdego poziomu, do którego można podejść po zdaniu wszystkich trzech Objective Tests z danego poziomu – są organizowane cztery razy w ciągu roku.

 

Objective tests

 

 

Case study exams

Są organizowane cztery razy w ciągu roku w lutym, maju, sierpniu i listopadzie. Podczas każdej sesji są dostępne przez pięć dni, od wtorku do soboty.

 

 

 

Masz pytania?

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących rejestracji, egzaminów lub płatności CIMA, prosimy o kontakt z naszym biurem: 12 661 74 11, e-mail: krakow@londonsam.pl.

 

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.