Check upcoming courses
Wykładowcy CIMA
  • David R Harris (BA FCMA CGMA)

Od 1992 roku David jest członkiem Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). W 1991 dołączył do ATC, jednej z największych organizacji szkoleniowych w Wielkiej Brytanii, jako Business Development Manager. Tam rozpoczął wykładać przedmioty
z zakresu zarządzania, strategii, marketing i zarządzania systemami informatycznymi. David jest wysoko ceniony w branży jako jeden z czołowych wykładowców w tych dziedzinach specjalistycznych.

W 1992, David został wybrany jako dyrektor zarządzający nowej jednostki biznesu, która miała wprowadzić CIMA z ramienia ATC do Wielkiej Brytanii. W 1993, został dyrektorem ds. kadr  w nowo utworzonej przez ATC spółce. Pomagał tworzyć I rozwijać zespół 32 wykładowców, dostarczających kursy ACCA w Europie Centralnej i Wschodniej.

Wciąż aktywny w Instytucie, David zasiadał w wielu komisjach CIMA, w tym krajowej komisji ds. Edukacji i Szkoleń. Pełnił również rolę w przygotowywaniu sylabusa, w pracach dotyczących członkostwa oraz egzaminowania dla CIMA

Wykładane przedmioty CIMA: E1, E2, E3 i Strategic Case Study

 

  • Dariusz Bargieł (FCCA, wykładowca IFRS & ACCA)

Dariusz studiował finanse I księgowość w Polsce I Wielkiej Brytanii, gdzie uzyskał tytuł magistra. Oprócz tytułu naukowego z finansów Dariusz zdobył również członkostwo
w prestiżowym brytyjskim stowarzyszeniu ACCA. Profesjonalne uprawnienia ACCA uzyskał
w 1999 roku. Od 2012 roku jest markerem przedmiotu F7 Financial Reporting, ACCA.  

W 1996 roku rozpoczął pracę dla Deloitte & Touche, gdzie, jako starszy auditor, był odpowiedzialny za rewizję sprawozdań finansowych. Dzięki jego umiejętnościom nauczycielskim odkrytym podczas seminarów dla Deloitte & Touch, zdecydował rozpocząć profesjonalną karierę jako wykładowca. Od 2006 roku współpracuje z LondonSAM Polska przekazując swoją wiedzę z zakresu finansów dla wielu międzynarodowych korporacji.

Dariusz Bargieł doskonale włada językiem angielski. Dlatego jego przedmioty mogą być prowadzone zarówno w języku polskim jak i angielskim. Dużym atutem Darka są jego zdolności interpersonalne i lektorskie, które wiele razy poddane ocenie słuchaczy okazały się być na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie.

Wykładane przedmioty CIMA: C02, F1, F2

 

  • Dilip Patel (CIMA Course Director at ATC International)

Dilip Patel dołączył do ATC International – światowego lidera w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu szkoleń, wyspecjalizowanego w kursach CIMA i ACCA, jednej z największej organizacji szkoleniowych w Wielkiej Brytanii. Obecnie jest tam dyrektorem kursów CIMA. W związku z tym, że prowadzi własny biznes w Wielkiej Brytanii
i Stanach Zjednoczonych, wnosi do sal wykładowych praktyczną wiedzę. Ma ogromne doświadczenie w rachunkowości zarządczej jako praktyk I nauczyciel. 

Wykłada przedmioty CIMA od ponad 30 lat, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także w 20 innych krajach. Podczas swojej kariery, Dilip był odpowiedzialny za szkolenie wykładowców CIMA. Poza CIMA, ma również doświadczenie w takich obszarach jak: analiza finansowa, raportowanie, zarządzania wydajnością. 

Dilip ma świetne zdolności interpersonalne i lektorskie, które są doceniane przez uczestników jego kursów.

Wykładane przedmioty CIMA: C01, P1, P2 and Operational, Management Case Study

 

  • Phil Wilson (BA PGCE MSc ACIS FHEA SIRM)

Phil rozpoczął swoją karierę w księgowości w sektorze handlu i posiada ogromne doświadczenie w edukacji wyższej. Pracował dla kilku uniwersytetów w Wielkiej Brytanii jako wykładowca wszystkich poziomów.

Phil był również zaangażowany w przygotowanie dużej różnorodności programów szkoleniowych korporacyjnych i z zakresu księgowości. Obecnie zajmuje stanowisko to Programme Leader dla programów MBA, Postgraduate Programme oraz Module Manager dla wydziału księgowości i finansów w dużym uniwersytecie w Wielkiej Brytanii. Jest absolwentem studiów magisterskich z zakresu zarządzania ryzykiem. Główne obszary jego specjalizacji to rachunkowość zarządcza, zarządzanie finansami oraz zarządzanie ryzykiem.

Phil dwukrotnie otrzymał nagrodę Vice Chancellor’s Distinguished Teachers Award w 2009 oraz w 2013 roku.

Wykładane przedmioty CIMA: P3, F3

 

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.