Check upcoming courses
Centrum profesjonalnych szkoleń

Profesjonalne szkolenia dla biznesu 

Oferta szkoleń LondonSAM zawiera zarówno doskonalenie umiejętności interpersonalnych jak i specjalistyczne szkolenia dla biznesu, organizowane w wersjach otwartych i zamkniętych, a także cieszące się dużą popularnością szkolenia outdoorowe. Każde szkolenie dopasowane jest do potrzeb organizacji, zwracając jednocześnie szczególną uwagę na indywidualne potrzeby uczestników. 

Obszary które są podstawą naszej działalności to rachunkowość i finanse, dodatkowo nasze usługi uzupełniamy o doskonalenia umiejętności interpersonalnych i zarządzania projektami. 

Szkolenia dedykowane, czyli treningi „szyte na miarę", jak również szkolenia otwarte, tworzone i oferowane przez LondonSAM Polska, są tak konstruowane, aby sprostać potrzebom i wymaganiom naszych klientów i partnerów biznesowych. 

Wykwalifikowana kadra

Szkolenia i kursy charakteryzują się wysoką jakością, prowadzone są przez doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych trenerów, dzięki którym wiedza teoretyczna w połączeniu z praktyką daje szerokie możliwości rozwoju kariery zawodowej. 

Pracując w zmiennym otoczeniu biznesowym tworzymy unikalne programy szkoleń oraz indywidualne rozwiązania doradcze. Posiadamy bardzo bogate rekomendacje i doskonałe opinie naszych Klientów, co świadczy o naszym profesjonalnym podejściu do organizacji każdego szkolenia. 

Wśród organizowanych szkoleń można wymienić m. in.: 

  • Dyplom z zakresu Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej
  • U.S. GAAP Generally Accepted Accounting Principles in the United States
  • Doskonalenie komunikacji i efektywności działania w kontekście różnic kulturowych
  • Soft Skills Collection
  • Financial English
  • Report Writing Course
  • Project Management Professional
  • Treasury and Cash Management 

Szczegółowe informacje na temat treningów przygotowanych przez LondonSAM znajdują się w zakładce Szkolenia zamknięte.

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.