Check upcoming courses
Kadra szkoleniowa

Kadra Szkoleniowa LondonSAM to największy z naszych atutów, ponad 10 lat obecności na rynku szkoleniowym, pozwoliło odnaleźć w różnych częściach świata wielu specjalistów najwyższej klasy. Eksperci LondonSAM to trenerzy których doświadczenie, wiedza i zdolności do jej przekazywania nie mają sobie równych, najlepszym potwierdzeniem są setki zadowolonych uczestników naszych warsztatów. Wraz z nowymi wyzwianiami ciągle poszerzamy grupę naszych współpracowników, tak aby sprostać każdej potrzebie szkoleniowej naszych klientów. Pośród wielu wykładowców LondonSAM warto wymienić takie wybitne osoby jak: 

 

  • Dak Patel (FCCA, FOTHM) 

Specjalista Financial Accounting dla wszystkich poziomów ACCA & CIMA.   

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu, w którym wykorzystuje doskonałe techiniki prezentacji. Jest znany jako profesjonalny wykładowca najwyższej klasy nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też za granicą.

Osoba, o którą zabiegają rozmaite instytucje na Wyspach Brytyjskich, jak również na świecie, ze względu na praktykę w szkoleniu klientów międzynarodowych.
Wykładał na Uniwersytecie Cambridge w programach  MBA oraz DMS.

W LondonSAM prowadzi szkolenia z przedmiotu F3 - Financial Accounting. 

 

  • Dariusz Bargieł (FCCA)                                                                                                   

Specjalista - Financial Accounting

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rachunkowości finansowej, MSSF, MSR. Dariusz studiował finanse i rachunkowość w Polsce i w Wielkiej Brytanii gdzie uzyskał tytuł magistra. Oprócz tytułu naukowego z finansów, Dariusz jest członkiem organizacji ACCA.  Profesjonalne uprawnienia ACCA uzyskał w 1999 roku. W roku 1996 rozpoczął pracę w Deloitte & Touche, gdzie zajmował się badaniem sprawozdań finansowych jako senior audytor. 


Dariusz współpracuje z LondonSAM i przekazuje swoją wiedzę z zakresu standardów IFRS, (papers F7 i P2), w których się specjalizuje. Prowadzi wykłady i prelekcje w wielu krajach m.in. w Rosji, Ukrainie, Wielkiej Brytanii i Polsce. 

Dodatkowym jego atutem są zdolności interpersonalne i lektorskie, które wiele razy poddane ocenie studentów i klientów korporacyjnych tj. (IBM, ArcelorMittal, Capgemini, Centrum Finansowe Żywiec) okazały się być na bardzo wysokim i profesjonalnym poziomie.

W LondonSAM wykłada przedmioty: F7 - Financial Reporting, P2 - Corporate Reporting.  

 

  • David Potts (FCA)

David jest wykwalifikowanym księgowym z Wielkiej Brytanii z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu profesjonalnych szkoleń z zakresu rachunkowości I finansów. Przygotowywał studentów do egzaminów kwalifikacji: ACA, ACCA and CIMA. Od 15 lat prowadzi również szkolenia dla certyfikowanych profesjonalistów z dziedziny sprawozdawczości finansowej I audytu. Był jednym z pierwszych trenerów w Wielkiej Brytanii pomagającym księgowym w transformacji w 1994 roku z UKGAAP na Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (na tamten czas IAS).

David posiada znaczne doświadczenie w szkoleniu specjalistów w rachunkowości spoza Wysp Brytyjskich      z zagadnień MSSF, wymieniając wśród nich klientów z Polski, Stanów Zjednoczonych i Południowej Afryki. 

 

  • Roman Seredyński - Biegły rewident, wykładowca IFRS 

Posiada wieloletnie doświadczenie z dziedziny Międzynarodowych Standardów Rachunkowości, obecnie jest partnerem zarządzającym firmą audytorską.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu m. in. Czytania i Interpretacji sprawozdań finansowych, Instrumentów finansowych, Przepisów krajowych w kontekście US GAAP i innych.

Z powodzeniem prowdził warsztaty dla takich firm jak: ArcelorMittal, Electrolux, Capgemini, Tate&Lyle i innych. 

 

  • Tony Surridge (FCCA, FCMA, MIMIS)

Najlepszy Wykładowca Rachunkowości 2009 w Wielkiej Brytanii (nagroda Institute of Financial Accountants UK).

Specjalista Management Accounting dla wszystkich poziomów ACCA & CIMA. Tony Surridge spędził wiele lat w zawodzie wykładowcy, będąc odpowiedzialnym za nauczanie studentów rozmaitych programów akademickich, wiodących do uzyskania kwalifikacji ACCA i CIMA. Ponadto wykładał dla studentów programu ICA (w Anglii i Walii), w Instytucie Marketingu, w programie MBA i  studiów pierwszego stopnia. Tony wykonuje swój zawód z powołania od 1974 roku. Z nominacji ministra Obrony Wielkiej Brytanii przez dwa lata szkolił personel militarny i członków służby cywilnej Commonwealth w dziedzinie księgowości, zarządzania i informatyki.

 

  • Maciej Bodych (MBA, PMP) Konsultant, Trener 

Ekspert w zakresie zarządzania projektami i portfelem projektów.

Prowadzi projekty informatyczne i doradcze oraz wdrożenia biur projektów. Wielokrotnie brał udział w ocenianiu stopnia dojrzałości projektowej organizacji (m.in. OPM3®, CMMI). Od wielu lat wdraża w firmach systemy informatyczne do zarządzania projektami i portfelem projektów.

Od roku 2003 jest związany z Project Management Institute (PMI®), gdzie pełnił m.in. funkcję prezesa oddziału warszawskiego, prezesa oddziału polskiego oraz przewodniczącego komisji rewizyjnej stowarzyszenia. Od roku 2010 pracuje w centrali PMI® (USA) jako mentor odpowiedzialny za oddziały w Europie Wschodniej. Od 2005 roku jest certyfikowanym PMP®.

W LondonSAM prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania projektami.

 

  • Oraz wielu innych.

 

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.