Check upcoming courses
LondonSAM Polska

Jesteśmy nowoczesną, międzynarodową firmą szkoleniową działającą na polskim rynku już od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń dotyczących takich zagadnień jak finanse, zarządzanie projektami, a także umiejętności interpersonalne.

 

Współpracujemy z wieloma prestiżowymi instytucjami edukacyjnymi z całego świata - są to takie organizacje jak INSEAD i ATC International, których biura można odnaleźć w Moskwie, Singapurze, Abu Dhabi czy w Nowym Jorku.

 

Jesteśmy dostarczycielami szkoleń przygotowujących do zdobycia międzynarodowej kwalifikacji finansowej ACCA. Z powodzeniem dostarczamy nowoczesne rozwiązania szkoleniowe zarówno dla kilentów korporacyjnych, jak i indywidualnych, uczęszczających na warsztaty organizowane w formie otwartej.

 

To, co dla nas najważniejsze, to wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Wykorzystując wiedzę i kwalifikacje naszych pracowników budujemy pozytywne i długotrwałe relacje z naszymi klientami. Wykazujemy dbałość o ciągły rozwój naszej frmy i otwieramy się na Państwa sugestie tak, aby móc zaoferować Państwu usługi o najwyżyszym standardzie. Posiadamy status ACCA Silver Learning Partner zapewniający oficjalne uznanie jako wiodącemu dostawcy usług edukacyjnych za jakość nauczania i wsparcie oferowane studentom ACCA. 

 

Dogodna lokalizacja

Siedziba LondonSAM Polska mieści się w budynku należącym do kompleksu biurowego FRONTON Office Center przy ul. Kamiennej 19 (II piętro). Korzystając z infrastruktury obiektu, zapewniamy komfort podczas zajęć, a także dostęp do restauracji i strzeżonego parkingu. Sala konferencyjna w której prowadzone są zajęcia umożliwia uczestnictwo w szkoleniach również osobom niepełnosprawnym.

 

Biuro LondonSAM w Krakowie czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Zapraszamy! 

 LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.