Check upcoming courses
Finanse i Rachunkowość

Szkolenia organizowane przez LondonSAM Polska, są autorskimi projektami specjalistów z dziedziny finansów i rachunkowości. W naszej ofercie znajdują się zarówno treningi wprowadzające uczestników w zagadnienia finansowe, np. Kurs Księgowości Międzynarodowej oraz wysoko wyspecjalizowane produkty szkoleniowe, takie jak Certyfikat MSSF.

Niewątpliwą zaletą szkoleń LondonSAM jest możliwość ich przeprowadzenia w języku polskim i angielskim. Nasi wykładowcy to wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Każdy projekt szkoleniowy traktujemy indywidualnie, dopasowując jego treść i formę do aktualnych potrzeb uczestników i profilu działalności organizacji. 

 

Poniżej prezentujemy przykładowe moduły tematyczne szkoleń: 

 

  • Certyfikat MSSF

Uczestnicy kursu zdobędą kompleksową wiedzę z zakresu wybranych Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej i umiejętność jej zastosowania w praktyce. Program zajęć kończy się egzaminem. Słuchacze, którzy uzyskają pozytywny wynik, zostaną uhonorowani przez LondonSAM Certyfikatem z zakresu Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej. 

 

  • International Financial Accounting Course (IFAC)

Szkolenie ma na celu przekazanie profesjonalnej wiedzy z zakresu podstaw księgowości, w oparciu o przepisy Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej. Kurs został stworzony po to, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom pracowników działów finansowych, którzy są odpowiedzialni za wprowadzanie bądź podnoszenie jakości procedur księgowych w przedsiębiorstwach. 

 

  • Amerykańskie Standardy Rachunkowości US GAAP

Ten wysoce wyspecjalizowany produkt znajduje zainteresowanie ze strony osób, które zawodowo mają styczność z rachunkowością opartą na amerykańskich standardach i w tym obszarze działają, a także osób wiążących swoją pracę i karierę zawodową ze środowiskiem, w którym standardy US GAAP są wykorzystywane. 

 

  • Finanse dla niefinansistów

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych finansami i rachunkowością, niezajmujących się bezpośrednio tą problematyką. W szczególności jest adresowane do właścicieli firm, obecnych lub przyszłych menedżerów każdego szczebla, pracowników działów produkcyjnych, sprzedaży, marketingu i innych, którzy stykają się z informacją finansową. 

 

  • Podatek Odroczony

Uczestnicy szkolenia otrzymają skondensowaną dawkę wiedzy teoretycznej z zakresu podatku odroczonego oraz praktyczne wskazówki dotyczące obliczeń aktywów i rezerw. Wykładowca powoła się przykłady "z życia" i wraz z uczestnikami rozwiąże zadania i poprowadzi dyskusję na temat wyników analizy. 

 

  • Cash Flow

Celem szkolenia jest wzbogacenie praktycznej wiedzy, umiejętności interpretacji informacji oraz podejmowania właściwych decyzji w zakresie dotyczącym przepływów pieniężnych w polskiej praktyce gospodarczej. Szkolenie oparte jest na interaktywnych warsztatach zaznajamiających uczestników ze sposobami sporządzania rachunku przepływów pieniężnych, sprawozdań o zmianach czy analizy finansowej. 

 

  • Credit Management

Celem szkolenie jest przekazanie wiedzy na temat funkcjonowania kapitału obrotowego w firmie, ryzyk jakie są związane z złym zarządzaniem kapitałem i korzyściami jakie mogą być utracone. Dodatkowo warsztaty wskażą najważniejsze wskaźniki sprawozdań finansowych, które wspomagają proces Credit Management oraz istotę i możliwości kontroli należności na arenie międzynarodowej. 

 

Oprócz przedstawionych warsztatów, LondonSAM dostarcza dedykowane szkolenia, które są tworzone na specjalne zamówienie naszych Klientów. W przypadku chęci stworzenia unikatowego szkolenia, uwzględniającego specyfikę danej firmy, profil i indywidualne potrzeby uczestników, serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem:

 

Tel. (12) 661 74 11

e-mail: krakow@londonsam.pl

 

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.