Check upcoming courses
SZKOLENIA TWARDE

Szkolenia z tzw. umiejętności twardych, organizowane przez LondonSAM Polska, są autorskimi projektami specjalistów z dziedziny finansów, zarządzania i rachunkowości, zarówno z Polski, jak i z zagranicznych. Oferujemy zarówno treningi wprowadzające uczestników w dane zagadnienia finansowe, np. Kurs Księgowości Międzynarodowej, wysoko wyspecjalizowane produkty szkoleniowe, takie jak Certyfikat IFRS, oraz kursy aktualizujące posiadaną już wiedzę, oparte o najnowsze orzecznictwo i obowiązujące prawo, np. Zmiany w ustawie o podatku VAT. 

Niewątpliwą zaletą szkoleń LondonSAM jest możliwość ich przeprowadzenia w języku polskim i angielskim. Nasi specjaliści to nie tylko utalentowani i doświadczeni trenerzy, ale przede wszystkim praktycy z największych korporacji finansowych, np. Wielkiej Czwórki.

Na zakończenie każdego szkolenia przeprowadzana jest ankieta ewaluacyjna, po analizie której możemy stale podnosić standard świadczonych przez nas usług. 

W celu uzyskania dodatkowych informacji, serdecznie prosimy o kontakt.

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.