Check upcoming courses
Zarządzanie

Oferta szkoleń z dziedziny zarządzania to profesjonalne szkolenia i konsultacje w zakresie zarządzania projektami i optymalizacji procesów biznesowych. Nasi specjaliści to członkowie międzynarodowych stowarzyszeń finansowych, praktycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Poniżej prezentujemy przykładowe moduły tematyczne szkoleń:

 

  • PMP według metodologii PMI

Project Management Professional® (PMP) to specjalistyczny certyfikat zawodowy potwierdzający najwyższe kompetencje w dziedzinie zarządzania projektami. Szkolenie z zakresu PMP® zostało w całości przygotowane i dostosowane do wymogów egzaminacyjnych stawianych przez PMI® oraz światowych standardów zarządzania projektem. Za podstawę do opracowania programu posłużył PMBOK® Guide 5 edycja.

 

  • CAPM

Certified Associate in Project Management® (CAPM) to Certyfikat PMI®, potwierdzający wiedzę z obszaru zarządzania projektami.Jego program został specjalnie przystosowany do rozpoczynających karierę w dziedzinie project managementu, członków zespołów projektowych oraz studentów chcących potwierdzić swoje kompetencje w tym zakresie i nakreślić drogę dalszego rozwoju zawodowego.

 

  • Warsztaty z Zarządzania projektami - w j. angielskim

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę merytoryczną oraz praktyczne umiejętności, a wśród nich m.in.: wybór project teamu i kierowanie nim, rozpoznawanie potrzeb klienta, budowanie budżetu, wybór metody realizacji projektu, zarządzanie czasem, rozważanie ryzyka i jego eliminacja, kontrola jakości etc.

 

  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych

Uczestnicy szkolenia pozyskują wiedzę na temat identyfikacji, mapowania, modelowania i publikacji procesów w stopniu umożliwiającym branie udział w projektach dotyczących opisu istniejących i projektowania nowych procesów biznesowych, zwłaszcza w celu wdrożenia systemów informatycznych, doskonalenia przedsiębiorstwa, szkoleń i komunikacji procesów.

 

  • Zarządzanie projektami według metodologii PRINCE2

 Celem szkolenia jest przekazanie w pigułce kluczowej wiedzy o zarządzaniu projektami oraz metodyce projektowej PRINCE2® a także przygotowanie do egzaminu PRINCE2® Foundation & Practitioner.

 

Oprócz przedstawionych warsztatów, LondonSAM dostarcza dedykowane szkolenia, które są tworzone na specjalne zamówienie naszych Klientów. W przypadku chęci stworzenia unikatowego szkolenia, uwzględniającego specyfikę danej firmy, profil i indywidualne potrzeby uczestników, serdecznie prosimy o kontakt z naszym biurem:

 

Tel. (12) 661 74 11

e-mail: krakow@londonsam.pl

 

LondonSAM Polska Sp. z o.o.
ul. Kamienna 19
30-001 Kraków

tel/fax. +48 12 661 74 11
krakow@londonsam.pl
NIP 677-231-13-64
REGON 120679728

KRS 0000308928
SR dla Krakowa - Śródmieścia
XI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN

realizacja DesignPark
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.